Děkuji vám za účast
na Kongresu alternativního bydlení

A jako poděkování pro vás posílám znovu 4 rozhovory, které sklidily nejvíce ohlasu.

Balíček všech rozhovorů k zakoupení již pouze dnes za zvýhodněnou cenu.

Stavební řád optikou alternativy

S panem Tomášem si projdeme jednotlivé typy alternativního bydlení z jeho pohledu a v rámci jeho zkušeností se stavebním řádem a jeho mnohaletou praxí. 

Česká mongolistka o tradiční mongolské jurtě

PhDr. Alena Oberfalzerová Ph.D. je česká mongolistka, která vyučuje mongolský jazyk a kulturu na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Provádí opakované terénní výzkumy mezi nomády žijícími tradičním kočovným způsobem života, napsala řadu vědeckých článků týkajících se ethnolingvistiky a za její monografii Metaphors and Nomads jí byla udělena zlatá medaile Mongolské státní univerzity. Propaguje tradiční mongolskou kulturu, bydlení v jurtě a pro zájemce dováží do Čech originální mongolské jurty.

Úsporné celoroční bydlení NANO-DOMY

Podnikatel Petr Pechoušek začínal jako vývojář a dodnes si zakládá na inovativních řešeních a technologiích. Zkušenosti z IT postupně rozšířil o další know-how, což mu umožnilo úspěšnou realizaci projektů se širokým záběrem, kterým se v současnosti jako zakladatel AppYours s.r.o. věnuje. 

Ve stavebnictví si rychle získává renomé jeho značka NANO-DOMY. Porozumění potřebám stavitelů v praxi se stalo impulzem pro virtuální prohlídky (VR-TOURS). Jeho firma Dual Action Windows, věnující se exportu oken a dveří typu TILT&TURN do USA, byla na americkém trhu v roce 2013 jako první.

Obyvatel a stavitel slamáku Miroslav Martinek

Miroslav je duší skaut, náturou strojař, energetik a ekolog. A v rozhovoru nám povykládá všechny možné vychytávky, které by vám v slamáku neměly chybět. 

Získejte rychlý přístup ke všem rozhovorům

a to zakoupením celého kongresu

jako výhodný balíček.

27 videí

14 hodin

Jedna hodina poslouchání informací o alternativním bydlení vás vyjde na 27 Kč.

Sledujte mě na sociálních sítích, chystám pro vás podzimní novinky. ♥